دستگاه سم زدای بدن | Body Detox

دستگاه سم زدا در چند سال اخیر به شدت مورد استقبال مردم و پزشکان قرار گرفته است ، و این استقبال به دلیل کیفیت و کارایی دستگاه سم زداست. پایینتر تمام سوالات مربوط به دستگاه سم زدا را توضیح داده ایم. همچنین نظرات و ویدیو های پزشکان و بیماران درباره دستگاه سم زدا را میتوانید ببینید.

دستگاه سم زدای کامجوطب

عملکرد و اصل سم زدایی چیست ؟

بدن انسان از سلول های انفرادی، تشکیل شده است و سلولها از غشای سلولی، سیتوپلاسم و هسته تشکیل شده است. غشای سلولی یکی از کانالهای مهم برای داخل و خارج شدن مواد در سلولها است. و البته ثابت نگه داشتن محیط سلول را بر عهده دارند. هنگامی که پتانسیل غشاء سلول به 70 تا 90 میکرو ولت می‌رسد سلول به خوبی می‌تواند مواد را مبادله کرده و مواد سمی را از درون سلولها دفع کند.
بنابراین اگر پتانسیل غشاء آسیبی ببیند و مقدار آن تغییر کند، مبادلات مواد به خوبی انجام نمی شود و نفوذپذیری غشاء سلول کاهش می یابد و  سموم به راحتی درون سلولها جمع می شود.  تجمع مواد سمی در سلول، ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهد و افت مقاومت بدن را به همراه خواهد داشت.
دستگاه سم زدایی از طریق رسانای  بدن می تواند میدان الکتریکی منفی را  در بدن ایجاد کند و تماس پاها با یون OH منفی آب و زمینه الکتریکی پدید آمده درون بدن، باعث تحریک غشاء سلولی (با کمک سدیم و پتاسيم موجود در آب و نمک) می شود و  بطور بالقوه موجب تحریک بدن و افزایش سم زدایی و افزایش عملکرد غشاء سلولی می شود.
از آنجایی که بیش از 20000 منافذ روی کف پاها وجود دارد و زمان سم زدایی ، پاها درون آب هستند و با توجه با واکنش یونها، رنگ آب تغییر می کند. تأثیر سم زدایی را می توانید با دادن یک آزمایش خون و یا آزمایش ادرار قبل و بعد از انجام سم زدایی به خوبی مشاهده کنید.

چگونه سموم ساخته می شوند ؟

سلول های بدن ما چیزی به نام انرژی زیستی را تولید می کنند.زمانی بدن ما در شرایط خوبی است که مقدار این انرژی کافی باشد و سم زدایی از بدن و ترمیم، رشد خوبی داشته باشند.
اگر ما مریض شویم و یا بیش از حد در معرض استرس قرار بگیریم، و یا تغذیه ناسالمی داشته باشیم و یا آلودگی هوای محل سکونت ما زیاد باشد، بدن ما در یورش مداوم سموم قرار می‌گیرد. در نتیجه، سلول های ما تحت تاثیر قرار می‌گیرند و سطح انرژی زیستی به طور چشمگیری کاهش می یابد و سلول های ما قادر نخواهند بود تا سموم را از بدن دفع کنند.

چگونه  دستگاه body detox عمل سم زدایی  را انجام می دهد؟

دستگاه توانایی سم زدایی از بدن را ندارد و به طور طبیعی از انرژی زیستی برای تحریک بدن استفاده می کند، بطوریکه بدن بتواند خود را سم زدایی کند و مقدار انرژی زیستی را تنظیم کند. به همین دلیل است که پس از استفاده از ان سطوح انرژی در بدن افزایش یافته و احساس سرزندگی می کنید.

آیا استفاده از دستگاه پس از کاهش مواد سمی بدن لازم است ؟

بطور پیوسته آلودگی زمین رو به وخامت می رود. هوا، آب، غذا، امواج مضر مانند موبایل و….. همگی  آلودگی زندگی را بطور فزاینده ای گسترش می دهند. انسان هر روز هوای آلوده را تنفس می کند و در تماس با منابع آلودگی است  و به همین دلایل سموم در بدن انسان تجمع می یابد به همین دلیل توصیه می کنیم که دوره اول سم زدایی 12 تا 14 جلسه باشد و با دو هفته فاصله دوره دوم درمان آغاز شود.

افراد در طول انجام سم زدایی چه احساس دارند ؟

اکثر مردم هیچ احساسی نمی کنند، هر چند افراد حساس ممکن است اندکی احساس سوزن سوزن شدن در پا  را داشته باشند البته بعد از  از 30 دقیقه معمولا احساس فوق العاده ای خواهید داشت.

آیا می توانید هر روز این کار را انجام داد ؟

پزشکان توصیه می کنند که درمان در هفته های اول یک روز در میان صورت گیرد و بعد از گذشت یک ماه دو بار در هفته صورت گیرد. برای  افراد مبتلا به بیماری های خاص،  باید جریان را  کاهش داد  چرا که بدن  افراد ناخوش بعد از استفاده از دستگاه  در حالت “شفا” قرار می‌گیرد و ممکن است احساس خستگی و یا بی حالی  پیدا کنند .با توجه به  تجربه ما، در اکثر مردم بلافاصله پس ازسم زدایی احساس خستگی بوجود می آید، و پس از چند جلسه  به مزایای آن  دست می یابند چرا که برای بهبودی کامل بدن به زمان بیشتری نیاز دارد.

چرا تغییر رنگ و دفع سموم ابتدا از اطراف الکترودها اغاز می شود تا اطراف پاها ؟

از انجا که  عملکرد الکترودهای دستگاه body detox موجب تغییر میدان الکتریکی آب از مثبت به منفی می شود یک میدان الکتریکی منفی را ایجاد می کند. به همین دلیل سموم اطراف این میدان الکتریکی جمع می شوند و نه اطراف پاها.

چرارنگ آب تغییر می کند ؟

واکنش بین دستگاه و آب شور باعث تغییر رنگ آب می شود و رنگ آب را به رنگ نارنجی کم رنگ تغییر می دهد و این اتفاق طبیعی است و ناشی از خارج شدن سدیم در آب است. هنگامی که مواد زائد بدن از طریق غدد عرق دفع می شوند بدن پاک می شود. عرق  بدن ما و آب  واکنش نشان می دهد و در نتیجه تغییر رنگ آب را موجب می شوند. اما چون در طی جلسات مختلف سموم کمتر و کمتر می‌شوند رنگ آب نیز کمتر تغییر می کند. اما هرگز بطور کامل روشن نمی شود چرا که در آب لوله کشی هم مواد سمی و آلودگی بطور طبیعی  وجود دارد.

چه مدت باید درمان به وسیله سم زدایی ادامه داشته باشد؟

یک سیکل کامل چرخه خون در بدن بزرگسالان، حدود 20 دقیقه طول می کشد و بنابراین، استفاده از آن در کمتر از 20 دقیقه اگر چه نمی تواند مضر باشد ولی سودی نیز به همراه نخواهد داشت. زمان این چرخه بطور قابل ملاحظه ای برای کودکان کمتر است بنابراین بزرگسالان باید 30 دقیقه و کودکان بالای 4 سال 15 دقیقه از دستگاه استفاده کنند.

چند جلسه درمان باید داشته باشم؟

در حالت ایده‌آل 2 دوره  14 جلسه ای  یک روز در میان، کافی است. پس از آن، برای رسیدن به سطح مطلوب سم زدایی، هر یک هفته یک الی دو بار توصیه می شود.

پس از درمان بوسیه سم زدایی، انجام چه فعالیت هایی ممنوع می شود؟

شما می توانید  به کسب و کارهای روزانه خود بپردازید و هیچ عارضه جانبی نخواهد داشت مگر گاهی احساس خستگی به همراه دارد که در روزهای بعد برطرف خواهد شد.

اگر زگیل کف پا داشته باشیم میتوانیم سم زدایی انجام دهیم ؟

بله.  پزشک یا متصدی دستگاه، زگیل شما را با چسب پوشش داده  و از تماس ان با سایر مناطق جلوگیری می کند.

عوارض جانبی بعد از استفاده از دستگاه سم زدا چیست؟

بطورکلی می توان گفت استفاده از دستگاه سم زدا و body detox T هیچ عارضه جانبی ندارد با این حال، برخی از افراد، سردرد خفیف یا درد خفیف  شبیه آنفلوآنزا را تجربه کرده اند. نوشیدن مقدار زیادی آب در طول دوره درمان این علائم را کاهش می دهد و  و یا کاملا از ایجاد انها جلوگیری می کند.

آیا در طول درمان لازم است کاری انجام دهم ؟

در طول یک جلسه درمان مشاوران  حرفه ای از شما می خواهند که 2تا3 بار بایستید و به مدت یک دقیقه سر پا باشید.  این عمل اجازه می دهد تا انرژی الکتریکی آزادانه تر در سراسر بدن عبور کند.

چرا به نظر می رسد در بالای آب چیزی شناور وجود دارد؟

این می تواند به عنوان یک نتیجه از واکنش بین دستگاه و آب‌شور باشد. یا می تواند آن را به رسوبات تخلیه شده از غدد لنفاوی و یا ذرات نسبت داد.

پس از چند جلسه استفاده متوجه تأثیر آن خواهیم شد؟

درهر فرد شرایط مختلف متفاوت است برخی بدلیل شرایط فیزیکی بدن. مملو از آلودگی ها هستند. بنابراین مطمئناً تعداد جلسات بیشتری نیاز است تا بتوانند به اثرات مطلوب آن پی ببرند ولی بطور کل می توان گفت که پس از 12جلسه درمان احساس آرامش بیشتری خواهید کرد و خستگی ناپدید خواهد شد و ایمنی بدن شما افزایش خواهد یافت.

آیا افراد دیالیزی می توانند از این دستگاه استفاده کنند ؟

افراد دیالیزی و یا هورمون درمانی به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده  کنند و استفاده از آن هیچ اثر سوئی بر مصرف دارو ها ندارد.

آیا استفاده طولانی مدت از دستگاه سم زدای بدن عوارضی به همراه دارد ؟

مطابق تحقیقات و آزمایشات در طول 3 سال و بررسی بیش از 30000 کاربر، از آنجایی که اساس عملکرد دستگاه بر پایه آب و درمان فیزیکی است. بنابراین استفاده از آن کاملاً امن، راحت، کارآمد، سریع و قابل مشاهده و اندازه گیری است و بدون هر گونه عوارض جانبی است.

چرا برخی از افراد پس از استفاده احساس خارش دارند و آیا استفاده طولانی مدت می تواند اسیبی به پوست برساند؟

انرژی یون برای اولین بار که با پوست تماس پیدا می کند و پوست را تحریک می کند و در برخی موارد افراد کمی احساس خارش می کنند و این یک پدیده طبیعی است. و در افرادی گزارش شده که میزان مصرف مایعات در آنها کمتر بوده است.برای کاهش اثرات خارشی بهتر است از مایعات و آب میوه بیشتری در طول دوره سمزدایی استفاده شود.انرژی این دستگاه کاملا ایمن است و این از نتایج تحقیقات تجربی در دراز مدت نیز اثبات شده است و پوست، کاملاً می تواند ان را تحمل کند و هیچ آسیبی به پوست نمی‌رساند.

چرا برای افراد مسن عمل سم زدایی سریع انجام نمی شود ؟

هر فرآیند سم زدایی نیاز به انرژی دارد، بطوری که بدن و مقدار این سم در بدن تأثیر قابل توجهی بر کیفیت سم زدایی دارند. هر چقدر بدن قویتر باشد فعالیت سلولها سریعتر و عمل سم زدایی بهتر انجام خواهد شد و تعداد دوره درمان کمتر خواهد بود.

چرا پس از سم زدایی در پای برخی افراد تورم و یا تاول ایجاد می شود؟

این یک پدیده طبیعی سم زدایی است و استفاده کنندگان نباید نگران باشند؛ فقط کافی است پس از سم زدایی حتما پاهای خود را به دقت با آب و صابون شستشو دهند تا هیچ آلودگی روی آنها نمانده باشد.

آیا در بدن همه افراد سموم وجود دارد ؟

بله، در بدن هر فردی سطوح مختلفی از  سموم  وجود دارد ، و این ناشی از  محیط زیست، آلودگی هوا و مواد غذایی نامناسب است،  بنابراین همه افراد از بدو تولد تا زمان مرگ در حال انباشته کردن سموم در داخل بدنشان هستند.

استفاده از دستگاه سم زدا در افراد دیابتی چه تاثیری دارد؟

درکارآزمایی بالینی بیماران مبتلا به دیابت از طریق تشخیص و ردیابی، با استفاده از دستگاه سم زدایی، کاهش شاخص قند خون را شاهد خواهند بود و شاخص قند خون انها به حد نرمال خواهد رسید.

آیا این دستگاه برای رفع چربی و کاهش ان مفید است ؟

از آنجا که این دستگاه انرژی بدن را افزایش میدهد، بدن را تحریک می کند تا چربی ها را بسوزانند، خون را پاک می کند  و سیستم گردش خون و متابولیسم بدن را افزایش می دهد و با رادیکالهای ازاد مبارزه می کند و باعث کاهش وزن و سوزاندن چربیهای اضافه می گردد.

چرا در سم زدایی بدن از نمک استفاده می کنیم ؟

نمک‌رسانایی آب را افزایش می‌دهد و انرژی زیستی بدن انسان را تنظیم می کند و در استریلیزه کردن آب مؤثر است و عمل سم زدایی را بهبود می بخشد. در ضمن یونها را در اب افزایش می دهد . باید به خاطر داشته باشیدکه نیم یا 1 قاشق چای خوری نمک کافی است. نمک بیشتر به دستگاه فشار وارد خواهد کرد.با این حال این میزان  ممکن است بسته به نوع آب متفاوت باشد.

آیا در اولین استفاده از دستگاه سم زدا خطری وجود دارد؟

اولین تماس ممکن است یک شوک الکتریکی را بوجود بیاورد که البته این شوک خطرناک نیست و آسیبی به انسان نمی‌رساند.
برروی دستگاه اقدامات محفاظتی خودکار نصب شده است. هنگامی که جریان آب بیش از محدودیت‌های ایمنی  شود دستگاه به طور خودکار قطع و خاموش می شود.

چرا رنگ آب در اکثر افراد به هم نزدیک است ؟

در شرایط مشابه (درجه حرارت و دما و زمان و شدت و …) تقریباً رنگ آب در افراد مختلف به هم نزدیک است زیرا که اغلب آنها در موقعیت جغرافیایی مشابه زندگی می‌کنند و تقریباً تغذیه مشابه دارند و هوای مشابهی تنفس می کنند و سموم مشابهی وارد بدن آنها می شود.

آیا در مورد افراد سیگاری و الکلی رنگ آب متفاوت از سایرین است ؟

استعمال دخانیات و نوشیدن الکل  رنگ  آب را  تیره‌تر  می‌کند. قهوه‌ای و بنفش تیره رنگ می شود و در مواردی که فرد مدتهای متوالی است سیگار می‌کشد، می‌توانید حتی بوی نیکوتین را درون آب متوجه شوید.

چرا پس از سم زدایی در برخی از افراد آب به شدت بوی کلر قوی می دهد ؟

این امر می تواند به این دلیل باشد که فرد سالیان متوالی و هرروز در استخر است و در مجاورت کلر قرار دارد و یا سالیان متوالی است که آب مصرفی او کلر دار و بی کیفیت است.

چرا در برخی از افراد اب بسیار کم رنگ می شود؟

سم زدایی به منظور کمک به بازگرداندن ظرفیت سم زدایی بدن انجام می شود و در برخی از بیماران، توانایی نفوذپذیری سلولها شدیدا کاهش یافته است. پس به تدریج می توان با سم زدایی، نفوذپذیری سلولها را افزایش داد.

واکنش افراد پس از اولین سم زدایی چیست؟

در سم زدایی اول، اکثر مردم احساس خستگی دارند زیرا نفوذپذیری سلول های سم زدایی تغییر خواهد کرد و بهبود  متابولیک علاوه بر سم زدایی انرژی را تخلیه خواهد کرد .

بیش از همه سم زدایی بر روی چه افرادی موثر است ؟

افرادی که در دراز مدت  تحت فشار کار بالا قرار دارند، به لحاظ فکری و روحی خسته هستند کمبود خواب دارند و یا سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف است و به راحتی سرما می خورند، کارکنانی که کار آنها در مجاورت مواد شیمیایی و یا بر روی فلزات سنگین است، همچون مهندسان علم شیمی و محیط زیست، زنانی که پوست آنها شکننده و ضعیف است، افرادی که تغدیه آنها ناسالم است و مواد غذایی چرب می خورند.

منابع زیر شامل اطلاعات بیشتری درباره دستگاه سم زداست.

همچنین اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید میتوانید با ما در تماس باشید.

عناوین صفحه

نظر خریداران ایرانی دستگاه سم زدای بدن

بیمار من که از درد نقرس شکایت داشت با سه جلسه سمزدایی درد از بین رفت. بیماردیگری دچارکمکاری تیروئید، کلسترول خون و دیابت طی دو ماه سمزدایی درمان شدند(مستندات آزمایش موجود است) تنها با سه جلسه سمزدایی درد نقرس من از بین رفت.
خانم الهی از شیراز
پزشک
بیشترین گزارش بیماران من که تجربه سم زدایی بدن را داشتند علاوه بر درمانهای فیزیکی، آرامش اعصاب و کاهش استرس نیز بوده است !
خانم روانشاد از اصفهان
پزشک
من کبد چرب گرید 3.5 داشتم بعد از 10 جلسه سمزدایی یک روز در میان به گرید یک کاهش پیدا کرد (جواب آزمایش خون و سونوگرافی موجود میباشد) .
خانم م.ب از گرمسار
بیمار
دو نفر از مراجعین من که اعتیاد داشتند، دو هفته جمعا شش جلسه سمزدایی انجام دادند و همزمان در کنار داروهای گیاهی،تمایل به مصرف نداشتند .
آقای زارع از شیراز
پزشک

گزارشات خارجی از دستگاه سم زدا

بیماری ها: خشکی پوست، همراه با چین و چروک، اختلالات غدد درون ریز
10 سال از زندگیم را با خشکی پوست و بی اشتهایی و تیرگی پوست گذراندم و زمان زیادی از اختلال غدد درون ریز رنج می بردم . از لوازم آرایشی و داروهای مختلف برای درمان استفاده کردم، اما تأثیر زیادی نداشتند. این شرایط همینطور ادامه داشت تا اینکه با دستگاه سم زدا آشنا شدم. پوست من بهتر و روشنتر شد و به طور شگفت انگیزی غدد درون ریز من تنظیم شد. این دستگاه به من سلامتی و زندگی زیبا را اهدا کرد.
خانم یوآن - 38 ساله
بیماری روحی و خستگی، ضعف اعصاب، پیری چهره
من کار حسابداری انجام می دادم و کار ذهنی من بسیار زیاد بود. در سن 50 سالگی پوست من شل و پر از چین و چروک شد و در مقایسه با همسن و سالان خودم حداقل 5 سال بزرگتر نشان می دادم. پس از 3 ماه و هر دو تا سه روز یکبار استفاده از این دستگاه، امروز احساس شادابی بیشتری می کنم و اوضاع روحی و جسمی من بهبود یافته است. در حال حاضر همسر من نیز از این دستگاه استفاده می کند.
آقای لی - 61 ساله
قند خون بالا، تنگی نفس، برافروخته شدن صورت، همی پلژی
: اولین بار که از این دستگاه استفاده کردم لکه های سیاه و قهوه ای رنگی روی ظرف نمایان شد و قند خون من از 30.2 به 28.1 کاهش یافت و بعد از 15 بار مصرف فشار خون من نرمال شد و دیگر مشکل تنگی نفس نداشتم. گویی یک خانه تکانی در بدن من رخ داده بود.
آقای ونگ - 63 ساله
قند خون بالا، تنگی نفس، برافروخته شدن صورت، همی پلژی
من به ضعف جسمی، مشکلات دیابت و بیماری عروق، کرونر و ( leg edema ) ادم پا و... مبتلا بودم و مصرف دراز مدت انواع و اقسام داروها، من را به بیماری فشارخون نیز مبتلا کرد. تا این که یکی از همکلاسیهای قدیمی من مرا تشویق به استفاده از این دستگاه کرد و با یک استفاده سه دوره ای واقعاً در بدن من معجزه ای رخ داد. تورم پاهای من کاهش یافت و دیگر بیماری های من تا حد زیادی کنترل شد.
خانم ون - 57 ساله
10+ محصولات
+100 سفارشات تکمیل شده
+300 کاربران
87+ مطالب وبلاگ

کامجوطب کوشا در یک جمله

کامجو طب کوشا را بعنوان یک شرکت تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده تجهیزات پزشکی نوین و پزشکی سنتی بنا نهادیم تا قدمی بزرگ در این راه برداشته باشیم ….

نماد ها

logo-samandehi
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت